مسعود ملکی

روایتی از یک دیدار با رهبر انقلاب/ شما باید صد برابر شوید!

۹۹/۰۱/۲۸، ۱۲:۱۹ ب٫ظ

امروز که اولین جلد از کتاب تازه منتشر شده “روز آزادی زن” (تاریخ شفاهی قیام ۱۷ دی زنان در سال ۵۶) را داشتم ورق می زدم یاد اولین ماکتی از کتاب افتادم که با خود نزد رهبری بردیم.

“مسعود ملکی” قائم مقام دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به بهانه انتشار کتاب روز آزادی زن در صفحه شخصی خود نوشت:‌

امروز که اولین جلد از کتاب تازه منتشر شده “روز آزادی زن” (تاریخ شفاهی قیام ۱۷دی زنان در سال ۵۶) را داشتم ورق می زدم یاد اولین ماکتی از کتاب افتادم که با خود نزد رهبری بردیم.
در ۱۴دی ۹۶ توفیق شد با جمعی کمتر از ۲۰ نفر خدمت ایشان برسیم و گزارشی از کارهای دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را بدهیم. آن روز بنا به علاقه آقا و کارهایی که در تاریخ شفاهی انجام داده بودیم و دیده نشده بود بیشتر وقت جلسه به تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی و پیشرفت گذشت. خود آقا نیز حین گزارش های تاریخ شفاهی ما بیشتر از ۱۰ خاطره ناگفته از تاریخ انقلاب گفتند.
کتاب روز آزادی زن را هم که آن موقع ماکت بود و در حال اصلاح با خودمان برده بودیم. کتاب مهم و استراتژیکی است در تاریخ انقلاب. روایت اولین راهپیمایی و تظاهرات زنان در جریان انقلاب اسلامی است.
یادم هست آقا خیلی ریز درباره حجم مصاحبه ها و مطالب پرسیدند. به تاریخ شفاهی پیشرفت که رسیدم ایشان از پروژه ها پرسیدند که کتاب مرحوم آشتیانی جزو آنها بود. کتاب تاریخ شفاهی مرحوم کاظمی آشتیانی را هم آن موقع گزارش دادم و گفتم در مراحل تحقیق است؛ این کتاب یک ماه پیش منتشر شد.
از این حرفها و کارها نزد آقا زیاد زدیم و گزارش کردیم. جلسه بسیار خوب و بانشاطی بود. بعد از گزارش کارهای مختلف از عمار و تاریخ شفاهی و طنز و … یک جمله آقا آن شب کام همه ما را شیرین کرد: شما باید صدبرابر بشوید…‌

پ ن: صد برابری کارها و عملیاتها شدنی است اگر …


لطفا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید
لینک کوتاه: https://ayyam.ir/965

چاپ نوشته


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگزیده‌هاتازه‌های شبکه‌های اجتماعی